Home » Kaip auginant karves uždirbama pinigų skirtingose šalyse
Karvės Straipsniai

Kaip auginant karves uždirbama pinigų skirtingose šalyse

TRADICINĖ EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs parduodate vieną ir perkate bulių. Jūsų banda dauginasi ir ekonomika auga.

KINIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves bei 300 jas melžiančių žmonių. Jūs reikalaujate visiško užimtumo, aukšto galvijų produktyvumo ir suimate bet ką, kas praneša tikrus skaičius.

INDIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves ir garbinate jas.

PAKISTANO EKONOMIKA Jūs neturite jokių karvių. Jūs tvirtinate, kad Indijos karvės priklauso jums. Taip pat prašote JAV finansinės pagalbos, Kinijos karinei pagalbai, Britanijos karo lėktuvams, Italijos mašinoms, Vokietijos technologijai, Prancūzijos povandeniniams laivams, Šveicarijos paskoloms, Rusijos vaistams ir Japonijos įrangai įsigyti. Jūs perkate karves  ir reikalaujate pasaulinio pripažinimo.

AMERIKOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs parduodate vieną ir verčiate kitą gaminti keturių karvių pieną. Jūs akivaizdžiai nustembate, kai karvė staiga miršta. Jūs apkaltinate kitą tautą turinčią karvių, ir skelbiate, kad ši tauta yra pavojus žmonijai. Jūs kariaujate, kad apsaugotumėte pasaulį ir pasigvelbtumėte svetimas karves.

PRANCŪZIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs streikuojate todėl, kad norite trijų karvių.

VOKIETIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs modifikuojate jas, kad jos gyventų 100 metų, maitintųsi kartą per mėnesį ir pamelštų save pačios.

BRITANIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves, ir abi pamišusios.

ITALIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs nežinote, kur jos yra, nors jūsų priešpiečių stalas lūžta nuo mėsos patiekalų.

ŠVEICARIŠKA EKONOMIKA Jūs turite 5000 karvių, nei viena nepriklauso jums. Jums moka kiti, kad jas laikote.

JAPONIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs modifikuojate jas, kad jų dydis būtų dešimt kartų mažesnis nei įprastos karvės, bet ji pagamintų dvidešimt kartų daugiau pieno. Tada jūs kuriate žavius karvės prototipus, pavadintus Cowkimon, ir pardavinėjate juos visame pasaulyje.

RUSIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Jūs skaičiuojate jas ir sužinote, kad jūs turite penkias karves. Jūs skaičiuojate jas vėl ir sužinote, kad jūs turite 42 karves. Jūs skaičiuojate jas vėl ir sužinote, kad jūs turite 17 karvių. Jūs nustojate tikėti skaičiais ir atidarote kitą degtinės butelį.

MALAIZIJOS EKONOMIKA Jūs turite dvi karves. Vieną paaukojate Hari Raya Puasa, o kitą Hari Raya Haji.

Parengta pagal COWNOMICS informaciją.