Home » Veršelių auginimas. Ankstyvas įspėjimas apie veršelių ligas
Straipsniai Veršeliai Video naujienos

Veršelių auginimas. Ankstyvas įspėjimas apie veršelių ligas

Prie kiekvieno veršelių namelio yra pritvirtintas jutiklis, fiksuojantis veršelių elgseną. Jutiklių sistema siunčia šiuos duomenis į serverius, kur algoritmas įvertina veršelių duomenis ir identifikuoja veršelius, kuriems pasireiškia ankstyvi ligos požymiai. Šie nukrypimai per programą siunčiami į jūsų išmanųjį telefoną. Jūs gaunate pranešimus realiuoju laiku, kad galėtumėte kuo anksčiau pradėti gydyti veršelius.

24/7 JŪSŲ VERŠELIŲ STEBĖJIMAS. Jutiklis pritvirtinamas prie veršelio namelio, veršelis stebimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tai užtikrina geriausią jutiklio duomenų kokybę, nes jis gali įrašyti visą veršelio elgesį. Paaugus veršeliui, tas pats jutiklis perkeliamas kitam veršeliui, taigi taip vieną po kito galima stebėti daugybę veršelių, pvz. iki 30 veršelių per visą jutiklio naudojimo laiką. Numatomas tarnavimo laikas yra 4–6 metai.

MOMENTINIS PRANEŠIMAS PASTEBĖJUS LIGĄ. Į išmanųjį telefoną realiuoju laiku gausite pranešimą, kai sistema nustatys, kad veršelis yra linkęs sirgti.

VERŠELIŲ DUOMENYS MOBILIAJAME TELEFONE. Programėlėje ir per duomenų eksportavimo funkciją galite rasti svarbią informaciją apie savo veršelius net praėjus metams po veršelio gimimo. Jei, pavyzdžiui, karvė neduoda pakankamai pieno, galite sužinoti, kokiomis ligomis ji sirgo jauname amžiuje. Praturtinkite savo žinias apie veršelius ir efektyviau juos auginkite.

GALIOJIMO LAIKAS. Numatomas jutiklių eksploatavimo laikas 4–6 metai. 

LENGVAS MONTAVIMAS. Tvirtinimo plokštelės (priekinės ir galinės) pritvirtinamos prie namelio tik per 3 minutes. 

DUOMENŲ EKSPORTAS. Eksportuokite savo veršelių duomenis, kad galėtumėte atlikti gilesnę analizę. 

PRIVALUMAI ŪKININKUI. Ankstyvojo įspėjimo apie veršelių ligas sistema:

  • aptinka veršelių ligas ankščiau;
  • gali būti naudojama nuo gimimo individualiame namuke;
  • matoma gydymo eigos sėkmė;
  • puiki priemonė darbuotojų kontrolei;
  • sutaupoma laiko ir pinigų anksti nustatant ir gydant ligas;
  • momentiniai pranešimai į telefoną nustačius ligą;
  • duomenys siunčiami į telefoną;

Daugiau straipsnių apie veršelių auginimą.