Home » Apie robotizuotą ūkį iš pirmų lūpų
Pieno ūkio naujienos Straipsniai

Apie robotizuotą ūkį iš pirmų lūpų

Amerikietė Darleen Sichley tęsia šeimos tradiciją ir didžiuodamasi save vadina trečios kartos ūkininke. Tiesa, šios moters karvių priežiūros metodai gerokai skiriasi nuo jos tėvų bei senelių taikytų būdų. Nepabūgusi naujovių, amerikietė jau pusę metų džiaugiasi robotizuotu ūkiu ir tikina, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų.

Užsienio naujienų portalui moteris teigė, kad pastarieji šeši mėnesiai prabėgo šviesos greičiu, tačiau ji jau spėjo pastebėti savo sprendimo naudą. Amerikietė džiaugiasi ne tokia įtempta dienotvarke, laisvesniu grafiku bei galimybe savo laiką ir jėgas skirti kitiems su ūkio valdymu susijusiems darbams. Robotizavus ūkį pagerėjo ne tik jos, bet ir karvių gyvenimas. Gyvuliai mėgaujasi komfortu, atrodo labiau atsipalaidavę.

„Pastarieji šeši mėnesiai mums ir karvėms labiausiai asocijuojasi su mokymusi. Manau svarbiausia yra būtent tai, kad robotizuoti ar kaip kitaip savo ūkius nusprendę pakeisti ūkininkai būtų pasirengę mokytis ir nebijotų priimti naujos informacijos“, – teigė D. Sichley.

Moteris įsitikinusi, kad ūkyje įdiegus naujas sistemas, nederėtų baimintis, jei viskas nėra taip aišku kaip norėtųsi. Nieko nuostabaus, jeigu pradžioje susidursite su nesklandumais, tačiau tokiais atvejais nederėtų nuleisti rankų. Vietoje to, pasiruoškite mokytis, nebijokite profesionalams užduoti daugybę klausimų, kad išsiaiškintumėte visus netikslumus. Atkreipkite dėmesį net į mažiausias detales, tačiau nepamirškite ir bendros visumos. Tokiu būdu, pasak D. Sichley, netruksite pasiekti geriausių rezultatų.

Parengta pagal: hoards.com