Šėrimas Veršeliai

Daugiau nei pieno pasterizatorius

Sparčiai tobulėjančios technologijos lengvina ir ūkininko gyvenimą. Šiandien panagrinėkime kokias papildomas funkcijas galite įsigyti kartu su Holm&Laue pieno pasterizatoriumi MilkTaxi.

Automatinis atpažinimas

Pasirinkus papildomą funkciją, galima įsigyti identifikavimo daviklius. Pritvirtinus juos prie kiekvieno namelio, MilkTaxi automatiškai atpažįsta veršelį ir pagal jo amžių nurodo reikiamą mišinio kiekį. Tai itin svarbu ūkiuose, kuriuose vienu metu reikia rūpintis daugybe skirtingo amžiaus veršeliu.

1

Tobulas mišinys be vargo

Kita MilkTaxi funkcija, SmartMix, padeda be vargo veršeliams paruošti tinkamą mišinį. Nustačius norimą mišinio koncentraciją, sistema atliks visus skaičiavimus už jus ir specialiame ekrane parodys kiek ir kokių medžiagų reikia įdėti į pasterizatoriaus talpą. Dedant ar pilant ingredientus, ekrane matomi skaičiai nuolat atsinaujina ir rodo ne kiek medžiagos reikia įdėti iš viso, o kiek jos dar trūksta. Tai yra, visuomet žinosite kiek ir kokios medžiagos dar turite įdėti.

Išliekanti informacija

Įsigijus MilkTaxi skirtą CalfGuide programą, savo kompiuteryje ar planšetėje galėsite matyti veršelių šėrimo istoriją ir analizuoti duomenis. Tai padės įsivertinti mitybos raciono efektyvumą, žinosite ar viską atlikote teisingai, nereikės atsiminti kokiam veršeliui ir kokios sudėties mišinį davėte prieš keletą metų.

Daugiau apie Holm&Laue pieno pasterizatorių galite sužinoti UAB Agroinfo internetiniame puslapyje: www.agroinfo.lt