Home » Pieno pasterizatorius. Kaip išsirinkti tinkamai?
Šėrimas Straipsniai Veršeliai

Pieno pasterizatorius. Kaip išsirinkti tinkamai?

Pieno ukis, pieno pasterizatorius, verseliai

Pieno pasterizatorius vienas iš darbščiausių įrenginių, triūsiančių pieno ūkiuose. Įrenginys atlieka daug naudingų funkcijų: pieno pasterizavimas, miltelių paruošimas girdymui, gėralo nuvežimas veršeliams, išdalinimas. Kaip jau šiais laikais įprasta – visi įrenginiai yra išmanūs. Ne išimtis ir pieno pasterizatorius.

Be savo tiesioginių funkcijų jis labai palengvina ir vadybinius procesus. Pats savarankiškai susiplanuoja pasterizacijos pradžią ir trukmę, taip, kad gėralas prieš šėrimą būtų laiku ir tinkamai paruoštas. Atpažįsta veršelius ir dozuoja jiems paskirtą porciją. Išlaiko stabilų sausos medžiagos kiekį gėrale. Ir daug kitų naudingų išmanių funkcijų, kurios palengvina darbą, sumažina klaidų tikimybę ir išplečia įrenginio panaudojimo galimybes.

Greta bazinės komplektacijos, kuri gali būti net ir be pasterizavimo funkcijos, yra nemažai papildomų, laisvai pasirenkamų naudingų funkcijų. Kaip, negaištant daug laiko ir nepadarant klaidų, pasirinkti tinkamą savo ūkiui įrenginį? Tai atlikti padės šiame straipsnyje glaustai pateikta esminė informacija.

Daugiau naudingų straipsnių apie veršelių auginimą.